duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

ABD Konsolosu öfke, çocuk katili Riggi’ye karşı koruma talep ediyor

  • Listed: Mart 21, 2017 2:04 am

Description

47 yaşındaki Riggi, sekiz yaşındaki ikizleri Austin ve Luke ile beş yaşındaki kızı Cecilia’yı Edinburgh evinde acayip bir velayet savaşında kaybetmekten korkarak bombaladı.
ÜCRETSİZ HABER GÜNCELLEMELERİ 24/7 … TWITTER ÜZERİNDEKİ SCOTTISH EXPRESS’İN İZLENMESİ
Gençlerin kan lekeleri cesetleri, her biri sekiz bıçak yarası ve çok sayıda aşınma ve çürükten oluşan binada bir gaz patlaması sonrasında Slateford Road kasabasında yan yana uzanıp keşfedildi.
Hapsedildikten sonra, Riggi, mahkûmlar tarafından rendelenmiş ve merdivenlere itildiğinde de dahil olmak üzere bir dizi saldırıya maruz kaldı ve geçen hafta kendi hayatını almayı denediği bildirildi.
Şimdi İskoç Pazar Ekspresi, İskoçya’daki Amerikan hükümetinin temsilcisini ortaya çıkarabilirken, ABD Başkonsolosu Dana Linnet, Stirling’deki Cornton Vale Hapishanesinde katilin verdiği bakım düzeyiyle ilgili endişelerini dile getirdi.

    Bayan Linnet’in görevlerinden biri, yabancı hapishanelerde tutuklu bulunan kişilerin kötü muamele veya istismarına karşı protesto etmektir.
Bir İskoç Cezaevi Hizmeti kaynağı şunları söyledi: “Başkonsolos Riggi’nin yeterli zihinsel sağlık muamelesi görmediği ve cezaevinde korunmadığı endişelerini dile getirdi.
“Theresa Riggi iğrenç suçlar işledi. Her mahkum, ihtiyaç duyduğu bakım ve korumayı alıyor. ”
Riggi, çocuklarının hayatını kaybetti ve geçen yıl Ağustos ayında babası Pasquale ile evliliğinin çökmesi üzerine kendini öldürmeye çalıştı. Suçu işletmesinden sadece günler önce, nerede yaşadığı yerde olan yabancı kocasına, gençlere zarar vereceği konusunda uyarmak için alarm vermeyi reddetti.

    Bir gaz patlaması yapmadan ve ikinci kattaki evden kendisini savurmadan önce ilkokulu bıçaklamıştı.
Nisan ayında Glasgow’daki Yüksek Mahkemede sorumluluğun azalması nedeniyle suçlu cinayet suçundan itiraf edildi ve 16 yıl ceza aldı.
Dün ABD hükümetinin eylemlerini eleştiren Cinayetler ve Agresyona Karşı Anneler, suçunun Amerika’daki ölüm sırasındaki muhtemel zamanı garantileyeceğini belirtti.
Bir sözcü, “Eğer ABD bu kadar çok müdahale etmek istiyorsa, ona sahip olmalılar. Onu alıp orada hapishaneye yatırın ve sonra onun için para ödeyebilirler, çünkü günün sonunda İngiltere’deki vergi tahviline ödediği parasını tahtasına ödüyor.

    “Burada çok çılgınca bir suç işledi, burada vakit geçiriyor, onunla baş etsinler. Burada zamanına hizmet etmek çok şanslı ve Amerika’da değil, çünkü bazı eyaletlerde ölüm cezası alıyorlardı, çünkü burada çok daha serttirler. ”
Ancak Gölge Adalet Sekreteri Johann Lamont, ABD’nin endişeleri artırmak için haklı gerekçe gösterdiğini ve İskoç Cezaevi Hizmetlerini Riggi’nin bakımıyla “güvence” sunmaya çağırdığını söyledi.
Dedi ki: “Tutuklular, kim oldukları veya tutuklandıklarından bağımsız olarak, cezalarını çekerken şiddetten korunma hakkına sahiptir.
“Kendine zarar vermeye karşı savunmasız sayılanlar eşit derecede bakım gerektirirler. Umarım İskoç Cezaevi Hizmeti, Başkonsolos’un yorumlarını dikkatli bir şekilde değerlendirecek ve Bayan Riggi’nin bakımıyla ilgili güvence sağlayacaktır. ”

    İskoç Muhafazakâr adalet sözcüsü David McLetchie şunları söyledi: “Theresa Riggi korkunç bir suç işlemiş ve çocukların öldürülmesi daima güçlü duygular uyandırıyor.
“Bütün mahkumlar başkaları tarafından saldırı ve yaralanmaya karşı korunmalıdır – ancak birçok ABD eyaletinde suçlarından dolayı idam edileceğini unutmamalıyız.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply