duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Altın kızlar Büyük Britanya için kazanır

  • Listed: Mart 15, 2017 11:04 am

Description

Olimpiyat küpü altın almaya gelen ilk İngiliz kadınları haline gelerek tarih yazmışlar.
Eton Dorney’de bir öfkeli kalabalığın önünde, ikili, muhalefetin izini kaldırırken hakim bir performansla öne çıktı. Çizgiyi geçtikten sonra birbirlerine sevinçle sarıldılar ve sonra Princes William ve Harry ile Princess Royal gibi kalabalığa selam verdi.
Su kısa bir süre sonra Büyük Britanya, erkeklerin sekizinci finalinde bronz madalya kazandı. Bu yarışta, kahramanca Almanya favorilerine meydan okudu. Madalya, Barselona’da altın madalya kazanmasından yirmi yıl sonra ikinci kez Olimpiyat şampiyonu olmak için emekli olan Greg Searle (40) için özel bir antı.
Stanning, “Kesinlikle parçalanmış ve kesinlikle aynı zamanda coşkulu bir durumdayım, çökmek istiyorum, ancak çok sevindim, aynı anda atlamak istiyorum” dedi.
Cornwall, Penzance’ın eski bir PE öğretmeni olan Glover, sadece dört yıl kürek çekiyor. Stanning, 27, Lossiemouth’dan, Moray, Kraliyet Topçu Yüzbaşıymış ve kadınlar üç yıl önce bir araya getirilmişlerdi.
Bitiş çizgisinde konuşan Glover’ın annesi Rachel, zaferin kızı için kürek oynamak için “meteorik ve hızlı bir yükseliş” olduğunu ve tüm ailenin “kesinlikle mutlu” olduğunu belirtti.
Tour de France’ın birinciliği olan Bradley Wiggins, erkeklerin yol bisiklet sürmesi denemesini kazanarak İngiltere’nin en büyük spor adamlarından biri olma konumunu pekiştirmeyi amaçladığı için daha fazla altın istemektedir. İskoç yüzücü Michael Jamieson, 200 metre uzunluğundaki sağım maçına yeni bir İngiliz rekoru kırarak bir altın şansı yakaladı.
32 yaşındaki Wiggins, Tour de France’daki son başarısına katkıda bulunmak istiyor ve Hampton Court çevresindeki 44 kilometrelik deneme duruşmasında podyuma çıkan bir oyuncu, ona bir kron oyuncu Sir Steve Redgrave’den bir rekor yedinci olimpiyat madalyası verecekti. altı.
Emma Pooley, Sunday Lizzie Armitstead ile birlikte kadın 29 km’lik deneme duruşmasında podyumu hedefliyor. Pazar günü, İngiltere’nin ilk yarış madalyasını İngiltere’de yol yarışında gümüşle kazanmasını istiyor.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply