duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Festival patronu, film yıldızlarını İskoçya’ya geri döndürür

  • Listed: Mart 20, 2017 6:04 pm

Description

Tokyo merkezli eski film gazeteci ve küratörü Chris Fujiwara, 66. festivali Hollywood’un en iyi gösteri etkinliği haline getirme niyetini teyit etmek için düne derhal yağmur yağdı.
Olayı kurtarmak için çalışmalarını kesmiş, ancak Keira Knightley, Sienna Miller ve Catherine Zeta Jones gibi yıldızları cezbeden altın günlere dönmek için etkileyici bir dava açmıştı.
ÜCRETSİZ HABER GÜNCELLEMELERİ 24/7 … TWITTER ÜZERİNDEKİ SCOTTISH EXPRESS’İN İZLENMESİ
Her şey, İngiltere prömiyeri için güçlü bir program hazırlamak için ne kadar para harcaması gerektiğine bağlı.
Fujiwara geçen yılki çöküşü tartışmayı reddetti ve “yıldızlara köprü inşası” konusunda ısrarcı oldu.

    Dedi ki: “Biz burada bu yıldızları mutlu etmek için kırmızı bir halı şeklinde uygun nezaketi göstermekten mutluluk duyacağız.
“Bu ölçekte bir film festivali için kesinlikle yardımcı olur. Bu, sanatsal bir odaktan veya filmlerin kendisinden uzaklaştığımızı göstermez. ”
2012 programında, yaklaşık 150 film sergilenecek ve bunların hepsi de İngiltere’de ilk kez festivale katılacak.
Fujiwara, yeni rolü üstlenmek için İskoçya’ya taşınıyor ve 20 Haziran’dan 1 Temmuz’a kadar devam eden festivale büyük isimlerle destek vermek için görev yapıyor.

    Kendisi çekebilecekleri yeni yayınların arasında Abraham Lincoln: Dominic Cooper ve Rufus Sewell’in oynadığı Vampire Slayer, Rhys Ifans ve Emma Stone’la The Amazing Spiderman, Christian Bale’in oynadığı en yeni Batman macerası olan Gary Oldman ve The Dark Knight Rises var. Juno Tapınağı. Fakat Fujiwara, “Herhangi bir program bütçeyle sınırlandı. Mevcut ve potansiyel sponsorların yanı sıra fon sağlayıcılarla hala tartışıyoruz.
“Yapmak istediğimiz programı koymak için rahat bir bütçeye sahip olmayı umuyoruz.
“Buraya geldiğimde temiz bir şövale için büyük fırsatım var. Film yapımcıları ve distribütörlerle konuştuktan sonra, Edinburgh’un uluslararası film dünyasında sahip olduğu önemin farkına vardım. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply