duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Granero’nun gerçek beyinleri var

  • Listed: Mart 14, 2017 4:03 pm

Description

Joey Barton Marsilya’ya kredi kullandı ancak yerine Esteban Granero Real Madrid’den geldi.
Barton, Oscar Wilde’ın Twitter’da, üç Manchester City oyuncusuna saldırmak için 12 maçlık bir yasak aldığında son sene son gününde yaptığı erimeyle karakterize, sersemletici bir mevcudiyetle oynamaya karışık geldi.
Öğleden sonralarını Kafka ve Camus’u okuyarak geçiren ve psikoloji alanında eğitim gören Granero, kendi stresini kendi Premier League’ye götüreceğine söz verdi.
25 yaşındayken Granero, futbol eğitimini ilerletmek için çaresizce geçen ay 9 milyon sterlinlik bir hamle yaparak dört yıllık bir sözleşme imzaladıktan sonra Bernoft’un Loftus Road için Bernabeu takas etti.

    İlk maçı, Manchester City’e karşı 3-1 mağlup edilerek oldukça iyi oynadığı görüldü. İngiliz oyununun temposu ve gücü onu rahatsız etmez.
“Ben agresif bir oyuncuyum ve bu tür futbollarla çok iyi karışacağım” dedi. “Ben çok agresifim – ama iyi durumda.
“Premier League beni her zaman etkiledi ve bu futbolu çok seviyorum; Gücü, oynamaları gibi seviyorum.

    “QPR’ye nasıl ulaştığım büyük oldu. Londra çok kültürlü bir şehir ve insanlar çok saygılı.
“City’ye karşı ilk 20 dakika en iyi değildi. Onlara çok fazla saygı gösterdik. Bundan sonra onlarla eşleştik ve daha iyi oynadık. Çok uyuyorum ve iyi hissediyorum. Premier Lig ritmini seviyorum ve bu şekilde oynamayı seviyorum. ”
Granero, koyu kıvırcık saçlarıyla sakallı kombo sayesinde Madrid’de korsan takma adı aldı. Rakibini top çalma yeteneği bu itibara zarar vermedi.

    Ancak Real müdürü Jose Mourinho, Luka Modric ve Michael Essien’i getirdi ve böylece Granero şansını küçülüyor gördü.
Takım arkadaşı Xabi Alonso ile yaptığı bir sohbet, onu Premier League’e taşımaya ikna etti.
“Sekiz yaşından beri benim kulübüm gerçekti, tabii ki bu büyük bir değişiklik” dedi. “Ama ayrılmam için travmatik değildi. Beni bekleyen şey bu takım ve burada önemli bir oyuncu olma konusunda çok heyecanlıyım. ”
Bu Cumartesi günü Chelsea’ye karşı, Real’in akademisinde geçirdiği günlerden beri bildiği eski arkadaşı Juan Mata ile yüzleşti.

    Granero büyüdüğü müddetçe Barcelona’ya daha iyi şans verip vermeyeceğini sordu. Granero gülümsedi ve şunları söyledi: “Aklım bu resmi çizemiyor – sadece bunu hayal edemiyorum”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply