duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Hala kimse İngiltere’yi yakalayamaz

  • Listed: Mart 21, 2017 1:04 am

Description

Birincisi, kırmızı teyp ordusundan yüz binlerce iş değiştireniyle, yığınlardaki evrak işlerinden çok uzak kaldık, ki bu uzun süredir söylediklerimizi kanıtladı. Neredeyse bir milyondan fazla kağıt karıştırıcı ve milyondan fazla zenginlik üreticisi var.
Her iki olayda da kanıtlanan ikinci şey, koalisyonun ilk günden itibaren tüm önceliklerine yanlış sırayla geçtiğini ve bu da o kasvetli performansı yarattığına işaret ediyor.
Görevler başlamadan önce Tories birçok şeyi vaat etti: vergi sistemiyle evliliğin şiddetle teşvik edilmesi biriydi ve hurdalı atılmıştı. Sonuçta hayatlarını başkasıyla paylaşanlara (evlilikler) şu an yüzde 50’nin altında. Sadece ayrılmak ve vergi avantajlarını kullanmak daha akıllıca.
Clegglet’in onlardan hoşlanmadığı için en çok terk edilmiş öfkeli sözlerin listesini unutuyorum. O ve partisi mikrop kategorisinde bir yere geldiğinde, neden sevgili David onlara cesaret ederse Hükümetini yok etmelerini söylemiyor?

    Tek bir seferlik seçim yapmazlar ve tek bir Londra taksiyle Westminster’e geri dönerler. Fakat önde gelen sözler liginde, ticaret, sanayi, küçük perakende ticaret, meslekler ve meclis vergi mükelleflerini bürokrasinin boğucu köleliğinden kurtarma sözü verildi.
Evet, yarım milyon kamu sektörü işi feda edildi – bu nedenle grevler. Ancak bunlar yanlış işlerdir. Üstün etkisizlikten dolayı, iş sağlayıcılarının, istediğimiz, ihtiyaç duyduğu ve bağlı olduğu en yakın insanları ateşleyerek tasarruf yaratmalarına izin verildi. Kağıt iticiler, fasulye sayaçları ve pano-clutchers her zamankinden çok daha fazladır.

    Bu kategorilerin çok sayıları, Çarşamba günü azaltılmış emeklilik umutlarını protesto ediyorlardı. Ve başka bir ironi var. Çoğunluğu Gordon Brown’a oy veren Lombard Caddesi, acı bir limondu. Bir zamanlar 500 milyar pounda baskın düzenleyen çok salak, bir zamanlar Avrupa’nın gıpta ettiği bir milli emeklilik sektörünü yok etti. Neden Queensferry’de yaşıyorlarsa gösterilmezler mi?
Eğer George Osborne bunu şimdi göremezse asla yapmaz. Birinci önceliğin, sadece özel sektöre yeniden canlandırılması olması gerektiği için, bu tek başına bu ülkenin servetini üretmektedir. Bu on binlerce kural ve yönetmelikleri yok etmek anlamına geliyor.

    Ancak çoğunluk AB’den kaynaklanıyor, bu da Brüksel, Paris ve Berlin’i öfkelendiriyor demektir. Peki öyleyse? Ne yaparlar? Zaten hayatları için savaşıyorlar.
Cilla Black’in dediği gibi: “Zihninizi hazırlayın,” diyor. Refah, büyüme, itaat ve felç olabilir. Kesinlikle İngilizlerin önce gelip bedavalarını lanet zamanı geldi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply