duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

İlk kraliyet konuşmasını yapmak için Cambridge Düşesi

  • Listed: Mart 20, 2017 9:04 am

Description

30 yaşındaki Kate, 19 Mart’ta Suffolk’taki Ipswich’de The Tree House adlı 300 milyon sterlinlik bir hastaneye ev sahipliği yaparken kısa bir konuşma yapacak.
İki gün önce Aldershot’taki ziyaretinde ilk solo askeri görevini üstlenecek.

Kate, Cambridge Düşesi, gelecek hafta ilk resmi konuşmasını yapacak
Düşes, Mons Kışlası’ndaki bir Aziz Patrick Günü geçit töreninde İrlandalı Muhafızlara ve onların maskotu Conmael’a, İrlandalı bir Wolfhound’a shamrocks sunacak.
St James’in Sarayı, Düşes ve İrlanda Muhafızları arasında uzun bir ilişkinin başlaması olacağını söyledi.

    Geçen sene Prince William, Kraliçe Anne ile 32 yıllık bir ilişkiye sahip olan alay Albay oldu. Edward VII’nin eşi Kraliçe İskender tarafından 1901’de St Patrick Günü’ndeki erkeklere şöhret veren geleneğini sürdürdü.
KATE, CAMBRIDGE RESİMLERİNİN DUCHESS
Düşes, Ocak ayında başını seçtiği dört hayır kurumundan biri olan Doğu Anglia Çocuk Hastaneleri’nin kraliyet himayesi rolünde yaşam koşullarını kısıtlayan çocuklarla çalışan Ağaç Evini ziyaret edecek.

    
Kate, yalnız ziyaretlerle daha da emin hale geldi
Duyusal bir odaya, hidroterapi havuzuna ve bir müzik odasına sahip olan yatılı hastaneyi gezmeden önce ciddi ve hasta olmayan çocuklarla tanışacak.
Her baş yönetici Graham Butland şunları söyledi: “Çocuklar, aileler, personel ve destekçiler çok ziyaret için sizi bekliyorlar.”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply