duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Kenny Miller’ın haraç hedefi vuruyor

  • Listed: Mart 20, 2017 11:04 pm

Description

İskoçya forvet oyuncusu Miller, Galler menajeri Speed’e göre giyilen siyah kol bandına işaret ederek açacağı Blackburn’u 2-0 kazanırken kutladı.
Hız, Pazar sabahı Cheshire evinde 42 yaşındayken öldü ve Miller 31 yaşındaydı: “Kutlama, harika bir futbolcunun saygı göstergesi oldu.
“Gary’yi Galler menajeri olarak tanıyan bayanlar bir şov yapmamızı ve doğru sonuca ulaşmamızı istedi. Belki yıldızlara biz oraya gittiğimiz ve maçı kazandığımız yazılmıştır “dedi.
Galli başkentinde karşı karşıya kalan yöneticilerin Malky Mackay ve Steve Kean’ın yanı sıra FAW genel müdürü Jonathan Ford’un duygusal bir geceydi başlangıcından önce sahada sesler yükseldi.
Bir dakikalık alkış ve ardından Galler, ülkesinin 85 karşılaşması olan ülkenin en iyi futbolcusu olan Speed’in anısına gülümseyerek onu izledi.

    Filip Kiss’in ikinci golüne yardımcı olan orta-sırt Anthony Gerrard, Cardiff’in haraç hareketi yaptığına inanıyor.
Gerrard şunları söyledi: “Gary’ye büyük bir teslimat gerçekleştirdik.
“Galler’deki herkes haberleri duyunca büyük bir darbe hissetti. Ulusal tarafı ile harika şeyler yaptı ve oyuncu olarak bir efsaneydi.
“Bayanlar birlikte çekilme şekli ve taraftarlar oyun boyunca adını söylediler, Galler halkına ne demek istediğini gösterdi.
“Destekçiler, hepsi olağanüstü idi. Onların harika bir başarıydı. ”
19,436 kalabalığın çoğunluğu, Cardiff Şehir Stadyumu’ndan mutlu ayrıldı. Mackay’ın formadaki Şampiyona kıyafeti sadece son dört maça ulaşmakla kalmadı, aynı zamanda dokuz maça kadar yenilmedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply