duvar kağıdı

Welcome, visitor! [ Register | Login

 

Villa için gerileme göz önüne alındığında

  • Listed: Mart 21, 2017 4:04 am

Description

Midlands kulüpinin doğruladığı Aston Villa kalecisi Shay Given, Manchester United’a karşı hamstring nedeniyle yaralanan bir aydan sonra serbest kalacak.
Taramalar, 35 yaşındaki İrlanda Cumhuriyeti’nin, Red Devils’e karşı oynadığı 1-0 yenilgi sırasında sol hamstringinde küçük bir yırtık yaşadığını gösterdi.
Cumartesi günü mola vermeden önce Verilen’in yerini alan Amerikalı Brad Guzan, bu hafta sonu Bolton’da oynanan Barclays Premier League maçındaki görevlerden vazgeçmeye devam edecek.
Villa müdürü Alex McLeish www.avfc.co.uk’ye verdiği demeçte: “Bu koşullarda Shay’ı kaybetmek hayal kırıklığına uğrattı ama maalesef futbolda bu şeyler oldu.
“Bu zorluklarla yüzleşmek zorundayız ve yapacağız. Brad’e karşı Cumartesi günü Manchester United karşısında da söylediğim gibi Shay’nin çıkması gereken adımdan gurur duyan tüm imanımız var.
“Futbol kulübünde herkesin birleşmesi için bir takım güç birliği sağlanacaktır.”
Bu arada Villa, Jermaine Jenas’ın oynadığı bir taramanın sonuçlarını bekliyor ve Jermaine, United karşısında bir sedye üzerinde ilerliyor.
Kredi alınan Tottenham orta saha oyuncusu 64 dakika sonra bölgeye ciddi bir görünüm kazdı.
O heyecan üzerine yayınladı: “Thanx 2 u tüm 4 ur destek Ben açıkçası gutted ama futbol olur b daha güçlü, tekrar thanx ben ilerleme hakkında güncel tutacağım bende olur!”

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply